HaPPy Dünya
Hoşgeldiniz...Lütfen Giriş Yapınız VEYA Kayıt Olunuz...
HaPPy Dünya
Hoşgeldiniz...Lütfen Giriş Yapınız VEYA Kayıt Olunuz...
HaPPy Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAPPY WORLD FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MatriX UguR

2 posters
YazarMesaj
MysTerY
Admin
Admin
MysTerY

Kadın
Yazınız : Üye iseniz giriş,değilseniz üye olunuz!!
Ruh Haliniz? : MatriX UguR Cok%20bilmis
Takımınız? : MatriX UguR 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Teşekkür : 11

MatriX UguR Empty
MesajKonu: MatriX UguR   MatriX UguR Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 11:44 am

16 yaşındaki genç Matrix'i seyretti hayatı değişti. Bakarak kaşığı eğiyor, şişeyi havada tutuyor ve ağrıları iyileştiriyor.
Adana'da 16 yaşındaki Uğur Güher, biyoenerjiyi kullanarak kaşığı eğip şişeyi duvarda durduruyor. Güher, aynı yöntemle baş ağrısı, migren ve bel fıtığı hastalıklarını yok ettiğini iddia ediyor.

KAYMAKAMA GÖSTERİ YAPTI

Uğur Feke Kaymakamı Musa Sarı'ya da bir gösteri yaptı. Bir yemek kaşığını kaymakama uzatarak bunu bükmesini isteyen Uğur, Sarı'nın ve orada bulunanların hiçbirinin bükemediği bu kaşığı bir süre iki parmağı arasında tuttuktan sonra tel gibi çeviriverdi.

Odada bulunanaların şaşkın bakışları arasında metal çay kaşığı ve yemek kaşığı üzerinde sadece dokunarak ya da bakarak gösteriler gerçekleştirdi. Bakışlarıyla çay kaşığının yelpaze gibi kıvırdığı görüldü.

MATRİX'İ SEYRETTİ HAYATI DEĞİŞTİ

Yönetmenliğini Larry And Wachowski'nin yaptığı Matrix filmini izleyen Uğur Güher'in hayatı değişti. Gösterime girdiği andan itibaren tüm dünyada yankı uyandıran ve tartışmaları da beraberinde getiren Matrix filmi bugün 16 yaşında bir lise öğrencisi olan Uğur Güher'in hayatına yön verdi. 6 yaşındayken izlediği filmde yaşanan kaşık eğme sahnesini hiç unutamayan Güher, filmde çocuğun kaşığı nasıl eğdiğini sorduğunda 'Aslında kaşık yok' diye cevap vermesinden çok etkilendiğini belirtti.

SÜREKLİ ARAŞTIRDI

Güher, filmde insanın bir şeye yoğunlaştığı an içindeki biyoenerji ile her şeyi yapabileceğini anladığını söyleyerek, "Filmi izledikten sonra yoğunlaşarak biyoenerjimi bir yerde toplayarak ben de sürekli kaşığı eğmeye çalıştım. Ancak kaşığı eğme işlemini bir türlü yapamadım. Televizyonlarda bunu yapanları izledim, internetten bilgi topladım, ama bir türlü yapamadım" dedi.

RÜYASINDA GÖRDÜ

Güher, Matrix filminden sonra tamamen biyoenerjisini yoğunlaştırmaya uğraştığını anlatarak, "Matrix filminin üzerinden 9 yıl geçmişti, ben sürekli deniyordum ama yapamıyordum. Ancak geçen yıl rüyamda uzun boylu, beyaz takım elbiseli bir erkek gördüm. Bana rüyamda biyoenerjiyle nasıl kaşık eğeceğimi anlattı. İyice yoğunlaşmam gerektiğini, biyoenerjimi bir yerde toplamam gerektiğini söyledi. Daha sonra sabah kalktım ve rüyamda gördüğüm kişinin dediklerini uyguladım. Elime kaşığı aldım, iyice yoğunlaştım, biyoenerjimi elimde topladım ve kaşığı eğmeyi başardım" diye konuştu.

YEMEK KAŞIĞINI EĞİYOR

9 yıl uğraştıktan sonra yaklaşık 1 yıldır yemek ve çay kaşığını eğdiğini belirten Güher, "Kaşığı elime aldığımda bütün enerjimi elime getiriyorum ve elimde kendi kendine ısınıyor. O zaman elime enerjinin geldiğini hissediyorum. Enerji geldiği zaman da onu kaşığa doğru yönlendiriyorum. Böylece kaşık ısınıyor ve kolayca eğiliyor. Çay kaşığını ise avucumun içine koyarak onu organım gibi hissetmeye çalışıyorum. Onu organım gibi hissettiğim zaman kaşık kendi kendine eğiliyor" dedi.

ŞİŞEYİ DÜZ DUVARDA TUTUYOR

Kaşığın yanı sıra pipeti dokunmadan hareket ettirdiğini ifade eden Güher, şöyle devam etti:

"Biyoenerji ile aslında çok şey yapabilirim, ama ben ancak bu kadarını biliyorum. Kaşık eğmenin yanı sıra hiçbir şey kullanmadan bir şişeyi düz duvarda tutabiliyorum. Enerjimin hepsini şişeye ve duvara vererek şişenin duvarda kalmasını sağlıyorum."

AĞRIYI YOK EDİYOR

Güher, kaşık eğme, şişeyi duvarda tutmanın yanı sıra biyoenerjiyle insanlara da faydalı olduğunu ileri sürerek, "Biyoenerjiyi insanların rahatsız olduğu bölgeye koyup, enerjiyi buraya vererek rahatsızlığın yok olmasını sağlıyorum. Örneğin baş ağrısı ve migren ile bel fıtığı hastalıklarını yok edebiliyorum. Başı ağrıyan birisinin kafasına elimi koyarak, biyoenerjimi ona aktararak ağrısını gideriyorum" şeklinde konuştu.

Elektrikli aletlerin yanına geldiği zaman kendisini elektrik çarptığını anlatan Güher, biyoenerjisini olumlu işlerde kullanmak istediğini belirterek, "Büyüklerimin bana sahip çıkmasını istiyorum. Ben biyoenerjiyi ülkem için kullanmak istiyorum" dedi.

MatriX UguR Auau.20090127102623.
http://happyworld.forumotion.net
AyŞeGüL
Admin
Admin
AyŞeGüL

Kadın
Yazınız :
Ruh Haliniz? : MatriX UguR Artiz10
Teşekkür : 5

MatriX UguR Empty
MesajKonu: Geri: MatriX UguR   MatriX UguR Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 2:32 pm

voovv iLginç :?: tşkLer cnm x)
http://www.gulumsemekkicin.eniyiforum.net

MatriX UguR
1 sayfadaki 1 sayfası